Povezane vesti
Najbolji kragujevački studenti dobili stipendije
RTS 27.01.2016
Povodom obeležavanja Svetog Save - Dana duhovnosti u Republici Srbiji uručeni Ugovori o dodeli stipendija najboljim studentima Univerziteta u Kragujevcu za 2016. godinu. Nagrađeno je trinaestoro akademaca sa dvanaest fakulteta. Univerzitet u Kragujevcu i… »
Uručene stipendije najboljim studentima
RTK 27.01.2016
Povodom obeležavanja Svetog Save i Dana duhovnosti, danas su u Rektoratu kragujevačkog Univerziteta uručene stipendije najboljim studentima svih fakulteta. Desetu godinu za redom, Fondacija za stipendiranje i podsticanje napredovanja najboljih studenata… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana