Povezane vesti

HOROR KOD DOBOJA: Brat i komšije joj pravili decu, sa majkom ih ubijala i zakopavala u njivi?!

HOROR KOD DOBOJA: Brat i komšije joj pravili decu, sa majkom ih ubijala i zakopavala u njivi?!

Pravda 28.01.2016
DOBOJ – Policija Republike Srpske uhapsila je Vojkanu Bogojević iz sela Trnjani kod Doboja i njenu ćerku Sanju zbog ubistva tri bebe koje je Sanja rodila. Uhapšena su takođe i trojica muškaraca, očevi ubijenih beba. Njih dve se sumnjiče za… »
Stravični Detalji Čedomorstva U Doboju: Baba naredila ćerki: Dosta sam ubijala bebe, sada ćeš ti!

Stravični Detalji Čedomorstva U Doboju: Baba naredila ćerki: Dosta sam ubijala bebe, sada ćeš ti!

Kurir 28.01.2016
Vojkana Bogojević iz Doboja, koja je ubila dva tek rođena unuka, rekla ćerki Sanji da će treću bebu morati ona sama da zadavi. DOBOJ - Nisam znao da je moja supruga Vojkana ubila unučad, ne znam kako je mogla da uradi tako nešto. Nisam ni primetio… »
Baba monstrum davila unuke

Baba monstrum davila unuke

Vesti online 28.01.2016
Stravičan zločin u selu Trnjani kod Doboja, gde se ispostavilo da je Vojkana Bogojević ubila dvoje unučadi, a zatim nagovorila vlastitu kćerku da ubije i treće šokirao je celi region. Podsetimo, Bogojevićeva je uhapšena u ponedeljak zbog sumnje… »
Nezapamćeno Zverstvo: Brat i komšije je silovali, a majka ubijala tek rođenu decu

Nezapamćeno Zverstvo: Brat i komšije je silovali, a majka ubijala tek rođenu decu

Blic 27.01.2016
Policija Republike Srpske uhapsila je Vojkanu Bogojević iz sela Trnjani kod Doboja i njenu ćerku Sanju zbog ubistva tri bebe koje je Sanja rodila. Uhapšena su takođe i trojica muškaraca, očevi ubijenih beba. Njih dve se sumnjiče za ubistvo dva… »

Vesti dana »