Povezane vesti

Dodik: RS sinonim za slobodu, nema načina da bude ukinuta

Dodik: RS sinonim za slobodu, nema načina da bude ukinuta

Press 28.01.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, poručio je da RS jeste i sve više će biti sinonim za slobodu, ističući da nema načina da bude ukinuta. "Evropski procesi danas ne izgledaju kao pre desetak godina u Republici Srpskoj i BiH. Mi želimo samo… »
Dodik: Nikad neće ukinuti Republiku Srpsku!

Dodik: Nikad neće ukinuti Republiku Srpsku!

Vesti online 28.01.2016
Milorad Dodik poručio je da Republika Srpska ne sme da bude zaobiđena u evropskim procesima. "Evropski procesi danas ne izgledaju kao pre desetak godina u Republici Srpskoj i BiH. Mi želimo samo jedno - da u tim procesima RS bude faktor, da bude… »
Dodik: RS sinonim za slobodu, nema načina da bude ukinuta

Dodik: RS sinonim za slobodu, nema načina da bude ukinuta

Pravda 28.01.2016
SKOPLjE – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da RS jeste i sve više će biti sinonim za slobodu, ističući da nema načina da bude ukinuta. „Evropski procesi danas ne izgledaju kao pre desetak godina u Republici Srpskoj i BiH. Mi… »
Dodik Odlučan: Republika Srpska je sinonim za slobodu, nema načina da je ukinu!

Dodik Odlučan: Republika Srpska je sinonim za slobodu, nema načina da je ukinu!

Kurir 28.01.2016
"Evropski procesi danas ne izgledaju kao pre desetak godina u Republici Srpskoj i BiH. Mi želimo samo jedno - da u tim procesima RS bude faktor, da bude viđena, da ne bude zaobiđena - ni manje ni više od onoga što je naše ustavno pravno", rekao je… »
Dodik: RS sinonim za slobodu, nema načina da bude ukinuta

Dodik: RS sinonim za slobodu, nema načina da bude ukinuta

RTS 28.01.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da RS jeste i sve više će biti sinonim za slobodu, ističući da nema načina da bude ukinuta. "Evropski procesi danas ne izgledaju kao pre desetak godina u Republici Srpskoj i BiH. Mi želimo samo… »

Vesti dana »