Povezane vesti
Dodik: Važno je da hitno postignemo dogovor o mehanizmu koordinacije, inače će EU misliti da smo ih prevarili
Pravda 19.02.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da je važno hitno postići dogovor o mehanizmu koordinacije, jer se bez dogovora sa Republikom Srpskom neće moći ići dalje i sve ostalo će biti farsa. – Trebaće nam brzi dogovor o mehanizmu… »
Dodik: Važno je da hitno postignemo dogovor o mehanizmu koordinacije, inače će EU misliti da smo ih prevarili
Blic 19.02.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da je važno hitno postići dogovor o mehanizmu koordinacije, jer se bez dogovora sa Republikom Srpskom neće moći ići dalje i sve ostalo će biti farsa. - Trebaće nam brzi dogovor o mehanizmu… »
Vesti dana »

Gradonačelnik Kraljeva prisustvovao sastanku SNS-a u Miločaju, građani ga dočekali jajima, došlo do koškanja s policijom (VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Novi šok u vatikanu: Papa Franja u teškom stanju, imao još dve respiratorne krize, vraćen na mehaničku ventilaciju
Blic pre 8 satijoš 1 povezana