Povezane vesti

Vučić: Videće da li sam se uplašio izbora

Vučić: Videće da li sam se uplašio izbora

RTK 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, u narednih nekoliko dana, doneti odluku koja prethodi raspisivanju izbora, pa će njegovi politički protivnici videti "koliko se uplašio". "Da li ću ja doneti odluku o tome zavisi koliko sam se… »
Vučić uskoro donosi odluku o izborima: Videće koliko sam se uplašio

Vučić uskoro donosi odluku o izborima: Videće koliko sam se uplašio

Moj Novi Sad 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, u narednih nekoliko dana, doneti odluku koja prethodi raspisivanju izbora. On je rekao da će njegovi politički protivnici videti "koliko se uplašio". Vučić je, odgovarajući na pitanje novinara… »
Vučić: Ne bih se kladio na to da sam uplašen

Vučić: Ne bih se kladio na to da sam uplašen

Prva 26.02.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, u narednih nekoliko dana, doneti odluku koja prethodi raspisivanju izbora, pa će njegovi politički protivnici videti "koliko se uplašio". "Da li ću ja doneti odluku o tome zavisi koliko sam se… »
Vučić: Videćete da li sam se uplašio narodne volje

Vučić: Videćete da li sam se uplašio narodne volje

N1 Info 26.02.2016
Predsednik Vlade Aleksandar Vučić kaže da će narednih dana biti doneta odluka o izborima i da će oni koji ga kritikuju videti da li se uplašio narodne volje. "Govore Vučić nema podršku, ni poverenje, da se uplašio narodne volje, i da ću kao da… »
Odluka O Izborima U Narednih Nekoliko Dana! Evo, šta je Vučić poručio političkim protivnicima

Odluka O Izborima U Narednih Nekoliko Dana! Evo, šta je Vučić poručio političkim protivnicima

Telegraf 26.02.2016
Prvi čovek Vlade negirao je spekulacije da neće biti izbora zbog migrantske krize i istakao da oni koji o tome govore nisu zabrinuti zbog migranata već žele da kažu da premijer nema podršku i da se uplašio. Izbore će kaže raspisati u narednih… »

Vesti dana »