Povezane vesti
Sud odobrio izmještanje 'Džungle'
Al Jazeera 26.02.2016
Sud u Lilleu odobrio je izmještanje izbjegličkog kampa na sjeveru Francuske nazvanog „Džungla." U njemu su smještene hiljade izbjeglica i migranata koji se nadaju da će ući u Veliku Britaniju i tamo zatražiti azil. Iz Calaisa izvještava Nadim… »
Sud odobrio izmještanje kampa ʽDžunglaʼ
Al Jazeera 26.02.2016
Lokalne vlasti sve koji su smješteni u kampu nastoje prebaciti u novi prihvatni centar nedaleko odatle. Sud u Lilleu odobrio je izmještanje izbjegličkog kampa na sjeveru Francuske nazvanog "Džungla". U njemu su smještene hiljade izbjeglica i… »
Vesti dana »
![Drugi dan studentskog pešačenja od Beograda i Niša do Kragujevca](https://nstatic.net/img/logo/s/bbc-news.png)
Drugi dan studentskog pešačenja od Beograda i Niša do Kragujevca
BBC News pre 35 minutajoš 31 povezana
![Uhapšen biznismen Toni Apostolović: Sa Aleksandrom Papićem pao i njegov saradnik](https://nstatic.net/667/38965667szicin.jpg)
Uhapšen biznismen Toni Apostolović: Sa Aleksandrom Papićem pao i njegov saradnik
Kurir pre 35 minutajoš 63 povezane