Povezane vesti
Bebu bacila u reku
Alo 12.03.2016
Policija još nije pronašla telo novorođenčeta koje je studentkinja S.B. (24) iz Rožaja navodno bacila u reku. Ni četvrti dan potrage za novorođenčetom nije dao rezultate. Za lešom muške bebe juče su, po nalogu tužilaštva, u koritu Ibarčanske reke tragali… »
Bezuspešna Potraga U Rožajama: Telo bebe koju je majka bacila u reku ni ronioci nisu našli
Kurir 12.03.2016
Ni četvrti dan potrage za novorođenčetom koje je studentkinja S.B. (24) iz Rožaja navodno bacila u reku, nije dao rezultate. Za lešom muške bebe juče su, po nalogu tužilaštva, u koritu Ibarčanske reke tragali i ronioci MUP-a, ali su uspeli da pronađu… »
Vesti dana »
Prodaja NIS-a: MOL dobio još dve nedelje da završi pregovore sa Gaspromnjeftom
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih
Bez dogovora o novom visokom predstavniku u BiH: Kristijan Šmit ostaje na funkciji do kraja meseca
Euronews pre 2 satajoš 30 povezanih
(BLOG) Tenzije pred Samit EU u Tivtu: Stigao i Vučić - "deportovani aktivisti koji je trebalo da zakače neke banere, neka čuda"
N1 Info pre 1 satjoš 60 povezanih
Partizan nezadovoljan suđenjem u prvoj utakmici finala, tražio ekspertizu
Telegraf pre 29 minutajoš 40 povezanih
(Foto/vidio) Izborna konvencija Srpske liste u Leposaviću: "Mi smo poslednja linija odbrane svih Srba na Kosovu"
Newsmax Balkans pre 5 satijoš 34 povezane


