Povezane vesti

Jelena i Ceca podivljale: Polivale se vodom i alevom paprikom! Golubovićeva spremila osvetu! (video)

Jelena i Ceca podivljale: Polivale se vodom i alevom paprikom! Golubovićeva spremila osvetu! (video)

Svet & Skandal 26.03.2016
Rasprava oko hleba između Jelene Golubović i Cece Jovanović nastavila se danas tokom sastanka. “Kako imaš obraz da uzmeš hleb koji sam ja pravila nakon što si me polila?”, pitala je Cecu Golubovićka, pa ju je polila. Ceca joj je nakon toga… »
VIDEO: Jelena ispolivala Cecu, ona nju "začinila" tucanom paprikom

VIDEO: Jelena ispolivala Cecu, ona nju "začinila" tucanom paprikom

Vesti online 26.03.2016
Od kako se uselila na imanje u Lisoviću, Jelena Golubović je imala nekoliko svađa i sukoba sa ukućanima. Sada se posvađala sa Cecom Jovanović, i to zbog hleba. Naime rediteljka se iznervirala zato što je Ceca jela hleb koji je Jelena napravila… »
(Video) Polivanje Na Farmi: Jelena ispolivala Cecu, pa potom fizički nasrnula na nju

(Video) Polivanje Na Farmi: Jelena ispolivala Cecu, pa potom fizički nasrnula na nju

Kurir 26.03.2016
Jelena Golubović i Ceca Jovanović posvađale su se juče zbog hleba, a danas su nastavile sa raspravom tokom sastanka. Rediteljka je tokom svađe napala Cecu i polila je vodom. "Kako imaš obraz da uzmeš hleb koji sma ja pravila nakon što si me… »

Vesti dana »