Povezane vesti

Grobari Mogu Da Odahnu: Njihov ljubimac jedva čeka da ponovo istrči na teren

Grobari Mogu Da Odahnu: Njihov ljubimac jedva čeka da ponovo istrči na teren

Hot sport 31.03.2016
Još jedna lepa vest stiže iz tabora crno-belih. Posle višenedeljne pauze, koja je usledila kao posledica lakše povrede spoljnog meniskusa, 21. godišnji štoper Partizana iz Obale Slonovače Sedrik Gogoua, ušao je u trenažni proces. – Mogu samo da… »
Povratak Dominatora: Nisam verovao da mi se sve ovo desilo...

Povratak Dominatora: Nisam verovao da mi se sve ovo desilo...

Mozzart sport 31.03.2016
"Ali to je jednostavno fudbal. Vredno sam radio na oporavku kod Andre Milutinovića i srećan sam što sam ponovo na Teleoptiku", poručio je tamnoputi defanzivac. Nakon nekoliko nedelja pauze Sedrik Gogua je ponovo na treningu Partizana. Odlični… »
Partizan: Gogua se oporavio, spreman za Radnik

Partizan: Gogua se oporavio, spreman za Radnik

Vesti online 31.03.2016
Fudbaler Partizana Sedrik Gogua oporavio se od povrede i biće spreman za utakmicu sa Radnikom u 28. kolu Superlige Srbije. Snažni defanzivac iz Obale Slonovače trenirao je danas sa ekipom posle višenedeljne pauze zbog povrede spoljnog meniskusa. -… »
Gogua se već priključio prvom timu: Osećam se odlično, ne plašim se duela

Gogua se već priključio prvom timu: Osećam se odlično, ne plašim se duela

Večernje novosti 31.03.2016
Nisam verovao kada mi se sve desilo, ali to je jednostavno fudbal. Vredno sam radio i spreman sam za meč proti Radnika - kaže štoper Partizana. Posle višenedeljne pauze zbog povrede meniskusa štoper Partizana Sedrik Gogua (21) je ušao u trenažni… »
Vraća se Partizanov 'Dominator'

Vraća se Partizanov 'Dominator'

Sportske.net 31.03.2016
Fudbaler Partizana Sedrik Gogua oporavio se od povrede meniskusa kolena i spreman je da zauzme mesto u startnoj postavi u susretu sa Radnikom. Pauza u domaćem šampionatu dobro je došla fudbaleru Partizana Sedriku Gogui koji je pre nekoliko nedelja… »

Vesti dana »