Povezane vesti
Političke ubice još zaštićene: Da li dokazi za "beretke" važe i za šefove DB?
Blic 14.04.2016
Apelacioni sud od danas odlučuje da li dokazi koji su poslali pripadnike JSO na robiju zbog atentata na Vuka Draškovića u Budvi važe i za šefove DB. Ključni dokaz je priznanje pravosnažno osuđenog pripadnika JSO Nenada Ilića Glavonje iz 2003, gde je… »
Oslobađajuća presuda debeovcima na proveri
Dnevnik 14.04.2016
U Apelacionom sud u Beogradu je održana javna sednica po žalbi Višeg tužilaštva u Beogradu na presudu kojom su prošle godine trojica pripadnika. Državne bezbednosti oslobođeni optužbi za pomaganje u pokušaju ubistva lidera SPO Vuka Draškovića u Budvi… »
Zahtev da političke ubice budu osuđene u apelaciji
Pravda 14.04.2016
U Apelacionom sudu danas je održano ročište u postupku za atentat na Vuka Draškovića u Budvi 15. juna 2000. a tužilaštvo je zatražilo osuđujuće presude. Apelacioni sud sada mora da donese konačnu odluku jer je Viši sud već doneo dve presude. Zanimljivo… »
Zahtev da političke ubice budu osuđene u apelaciji
Blic 14.04.2016
U Apelacionom sudu danas je održano ročište u postupku za atentat na Vuka Draškovića u Budvi 15. juna 2000. a tužilaštvo je zatražilo osuđujuže presude. Apelacioni sud sada mora da donese konačnu odluku jer je Viši sud već doneo dve presude. Zanimljivo… »
Vesti dana »

Zelenski objavio da se sastao sa američkim proizvođačima raketnih sistema Patriot i Tomahavk
Beta pre 44 minutajoš 59 povezanih

Otkriven identitet ubijenog u Beogradu na vodi, pre godinu dana skinuo nanogicu, bio umešan u brojne zločine
Pravda pre 59 minutajoš 60 povezanih