Povezane vesti

Neviđen skandal opozicije: "Dobio sam otkaz jer sam odbio da podržim DS na Vračaru"

Neviđen skandal opozicije: "Dobio sam otkaz jer sam odbio da podržim DS na Vračaru"

Pravda 06.05.2016
Bivši odbornik SNS u skupštini opštine Vračar Mladen Novakov proglašen je 12. februara tehnološkim viškom u Sportsko rekreativnom centru Vračar, jer je, kako tvrdi, odbio da kao odbornik podržava DS u skupštini opštine Vračar. Prema njegovim… »
Odbornik SNS tvrdi da je nezakonito otpušten, podneo tužbu

Odbornik SNS tvrdi da je nezakonito otpušten, podneo tužbu

Večernje novosti 06.05.2016
Dosadašnji odbornik Srpske napredne stranke (SNS) u beogradskoj opštini Vračar Mladen Novakov saopštio je danas da je podneo tužbu sudu, jer smatra da je nezakonito otpušten iz Sportsko-rekreativnog centra Vračar. Dosadašnji odbornik Srpske… »
"Dobio sam otkaz jer sam odbio da podržim DS na Vračaru": Ovaj čovek tvrdi da je žrtva političkog progona!

"Dobio sam otkaz jer sam odbio da podržim DS na Vračaru": Ovaj čovek tvrdi da je žrtva političkog progona!

Telegraf 06.05.2016
Otvorenim pismom kojim se obratio javnosti, bivši odbornik SNS u skupštini opštine Vračar Mladen Novakov nada se da će skrenuti pažnju na poslovanje SROC Vračar koje se nalazi pred zatvaranjem. Bivši odbornik SNS u skupštini opštine Vračar… »

Vesti dana »