Povezane vesti

Marej: Rivalstvo sa Đokovićem? Treba prvo da dobijem neki meč

Marej: Rivalstvo sa Đokovićem? Treba prvo da dobijem neki meč

Večernje novosti 09.05.2016
Imali smo dosta zanimljivih okršaja. Obojica smo već dugo u vrhu i nadam se da mogu da ostanem tu još dugo - kaže Britanac. Ni u 32. susretu Endi Marej nije uspeo da dođe do dvocifrenog broja pobeda protiv Novaka Đokovića. Posle velike borbe je… »
Novak Ðoković osvojio 29. Masters u Madridu

Novak Ðoković osvojio 29. Masters u Madridu

Al Jazeera 09.05.2016
Najbolji teniser svijeta savladao Britanca Andyja Murrayja sa 6:2, 3:6, 6:3 i osvojio 64. titulu u karijeri, čime se izjednačio sa Samprasom i Borgom. Najbolji teniser svijeta Novak Đoković drugi put u karijeri osvojio je titulu na Mastersu u Madridu… »
Povratak Đokovića u Madrid u velikom stilu

Povratak Đokovića u Madrid u velikom stilu

Danas 08.05.2016
Novak Đoković došao do 29. masters titule nakon pobede nad Endijem Marejem u Madridu. Novak Đoković pobedio je Endija Mareja u finalu Madrida (6:2, 3:6, 6:3), došavši tako do svoje 29. masters titule što ga stavlja na prvo mesto večne liste… »
Novak: Publiko, hvala; Endi: Nije bilo suđeno

Novak: Publiko, hvala; Endi: Nije bilo suđeno

Večernje novosti 08.05.2016
Poslednji put sam igrao ovde 2013. godine i moram da priznam da mi je nedostajalo ovo iskustvo - kaže Đoković. Vidimo se dogodine - poručio je Marej. Madrid je dobio novog kralja. Endi Marej je predao krunu Novaku Đokoviću. Posle velike borbe i… »
Đoković posle trilera pobedio Mareja: Novaku madridska kruna

Đoković posle trilera pobedio Mareja: Novaku madridska kruna

Večernje novosti 08.05.2016
Posle velike borbe i dva sata i osam minuta igre srpski teniser uspeo da dođe do trofeja u španskoj prestonici - 6:2, 3:6, 6:3. Rovovska bitka, drama, fantastični poeni, nezgodna madridska publika, sve to smo videli u finalu Mastersa u španskoj… »
Španci se iskupili: Đoković: Lepo sam se osećao u Madridu /video/

Španci se iskupili: Đoković: Lepo sam se osećao u Madridu /video/

Sportal blic 08.05.2016
Novak Đoković šampionski se vratio u Madrid, osvojio je turnir pobedivši Endija Mareja sa 6:2, 3:6, 6:3. Posle meča podsetio se pauze, pošto u prethodne dve sezone nije učestvovao, a 2013. su se navijači loše ophodili prema njemu. Foto: Sportklub… »

Vesti dana »