Povezane vesti

Srđan Đoković otkrio koji je Novakov glavni cilj do kraja karijere

Srđan Đoković otkrio koji je Novakov glavni cilj do kraja karijere

Vesti online 21.05.2016
Mnogo puta je Novak Đoković isticao koliko mu znači podrška porodice. Na velikim turnirima, naš as u boksu ima vatrene navijače u ocu Srđanu, majci Dijani, supruzi Jeleni i braći Marku i Đorđu. Srđan Đoković, otac prvog reketa planete, rekao… »
''Nole & Guga šou'' - Da li je Brazilac naučio srpski?

''Nole & Guga šou'' - Da li je Brazilac naučio srpski?

Sportske.net 21.05.2016
Još jedna simpatična najava predstojećeg Rolan Garosa, u režiji našeg Novaka Đokovića i Brazilca Gustava Kuertena. Ljubitelji tenisa znaju da je Kuerten na Rolan Garosu ostavio dubok trag, tri puta u karijeri je osvajao ovaj turnir (1997, 2000… »
"Novakovo vreme ističe"

"Novakovo vreme ističe"

Vesti online 21.05.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u nedelju 22. maja napuniće 29 godina i pred njim je sigurno još četiri-pet sezona na vrhunskom nivou jer kako i sam ističe i dalje ima mnogo motiva da igra. Ipak pojedine teniske legende tvrde da mu je… »
Pred rolan Garos: Đoković: Za mene su godine samo broj, videćemo šta život planira

Pred rolan Garos: Đoković: Za mene su godine samo broj, videćemo šta život planira

Sportal blic 21.05.2016
Rolan Garos jeste glavni cilj, ali ne i opsesija Novaka Đokovića! Najbolji teniser današnjice je u glavni grad Francuske došao opušten i želi da zadrži smirenost. Foto: Reuters Novak Đoković U prvom kolu prestižnog turnira odemriće snage sa… »
Legende o Novakovom pohodu na rg: Vreme mu ističe, trofej preko potreban

Legende o Novakovom pohodu na rg: Vreme mu ističe, trofej preko potreban

Večernje novosti 21.05.2016
Mekinro: Ovo mu je možda jedna od poslednjih šansi da slavi u Parizu. Vilander: Đoković dolazi sa pritiskom. Navratilova: Ne bih se kladila protiv Noleta. BORIS BEKER: NOVAK JE SPREMAN - U životu postoje različiti načini da prebrodiš neke… »

Vesti dana »