Povezane vesti
Muhamed Ali u bolnici
Novi magazin 03.06.2016
Legenda boksa Muhamed Ali prebačen je u bolnicu zbog respiratornih problema, javila je agencija AP. Ali (74) se od 80-ih godina prošlog veka bori sa Parkinsonovom bolešću, zbog koje su se respiratorni problemi pogoršali. Portaparol nekadašnjeg… »
Muhamed Ali u bolnici
Večernje novosti 02.06.2016
Legendarni bokser usled respiratornih problema primljen u bolnicu. Očekuje se da se tu neće dugo zadržati. Legendarni bokser Muhamed Ali je danas primljen u bolnicu i biće zadržan na lečenju. Prema saopštenju njegovog PR-a Boba Ganela nalazi se u… »
Muhamed Ali u bolnici
Sportal blic 02.06.2016
Jedan od najboljih sportista u istoriji Muhamed Ali primljen je u bolnicu zbog problema sa disanjem. Foto: Tanjug/AP Muhamed Ali Legendarni bokser je u četvrtak morao da bude hospitalizovan i biće zadržan na lečenju. Ali ima 74 godine i pre tri… »
Vesti dana »

Drugi dan marša prosvetara "Korakom do slobode" od Beograda do Čačka – protesti, blokade i tišina u Srbiji
RTS pre 25 minutajoš 200 povezanih

Radna grupa o ispunjenosti prva tri zahteva studenata sutra predstavlja svoj izveštaj
Novi magazin pre 2 satajoš 39 povezanih

Jajima na parlament: Održan protest ispred Skupštine Srbije, Trg Nikole Pašića odblokiran (foto)
Blic pre 25 minutajoš 33 povezane

Ovo su rase pasa koje se najviše koriste za spasavanje ljudi: Kinološki sudija objašnja zašto
Nova pre 25 minutajoš 188 povezanih

Uživo Ukrajini nema pomoći! Zelenski se se izvinio Trampu za haos u Beloj kući! Putin nastavlja svoj pohod na Evropu?!
Kurir pre 25 minutajoš 62 povezane