Povezane vesti
Albanska opozicija tvrdi: Rama finansirao Obaminu kampanju
RTS 04.07.2016
Glavna opoziciona albanska Demokratska partija podnela je tužbu protiv premijera Edija Rame, optuživši ga da je nezakonito finansirao predizbornu kampanju američkog predsednika Baraka Obame 2012. godine sa 80.000 dolara, u zamenu za fotografiju na kojoj… »
Edi Rama finansirao Baraka Obamu! Dao mu 80.000 dolara za zajedničku fotografiju
Telegraf 04.07.2016
Demokrate su podnele tužbu kancelariji javnog tužioca, tvrdeći da je Rama, koji je 2012. godine bio opozicioni lider, uputio finansijska sredstva čime je prekršio američke i albanske zakone. Glavna opoziciona albanska Demokratska partija podnela je danas… »
Vesti dana »

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 44 minutajoš 1 povezana

"Ubica se sa puškom približio na 200 metara": Atentat na Čarlija Kirka mogao biti izbegnut: "Ovo je bočni udar na Trampa"
Blic pre 9 minutajoš 3 povezane