Povezane vesti
Odron u tunelu na pruzi Beograd - Bar
RTV 07.08.2016
BEOGRAD - Železnički saobraćaj na delu barske pruge između stanica Prijepolje teretna i Lučice u prekidu je od 15 časova, zbog odrona na pruzi koji još nije uklonjen. Za putnike u međunarodnim vozovima na relaciji Beograd-Bar-Beograd, kao i… »
Odron na pruzi Beograd - Bar, obezbeđeno presedanje
Radio 021 07.08.2016
Na pruzi Beograd - Bar došlo je do odrona u tunelu između Prijepolja i Lučice, javio je N1, pozivajući se na Železnice Srbije. Za putnike voza koji je saobraćao iz Beograda prema Baru, Srbijavoz organizovao je prevoz iz Prijepolja do Bijelog Polja… »
Odron u tunelu na pruzi Beograd - Bar
N1 Info 07.08.2016
Na pruzi Beograd – Bar došlo je do odrona u tunelu između Prijepolja i Lučice, potvrdili su za N1 u Železnicama Srbije. Za putnike voza koji je saobraćao iz Beograda prema Baru, Srbijavoz organizovao je prevoz iz Prijepolja do Bijelog Polja, odakle… »
Vesti dana »

Studenti Poljoprivrednog fakulteta objavili da je u 13.00 završena blokada depoa GSP
Novi magazin pre 3 minutajoš 68 povezanih

U Novom Sadu okupljanje ispred škole koju je pohađao poginuli mladić, u Bogatiću gađanje jajima i kamenicama
Blic pre 23 minutajoš 21 povezana

Advokat Lakić: Tužilaštvo mora da utvrdi ko je naredio upotrebu zvučnog topa
Novi magazin pre 2 satajoš 9 povezanih

Ponovo pojeftinio dizel! Objavljene nove cene goriva koje će biti na snazi u narednih 7 dana!
Kurir pre 2 satajoš 17 povezanih