Povezane vesti
Detektivi proveravaju biografije onih koji konkurišu za posao
Radio 021 25.08.2016
Srbija je tek nedavno dobila prvih 30 licenciranih detektiva i dve licencirane detektivske agencije. Ministarstvo unutrašnjih poslova, koje je zaduženo za obuku detektiva, licenciranje detektiva i agencija, kao i za nadzor nad obavljanjem detektivske… »
Srbija dobila prvih pravih 30 privatnih detektiva!
Telegraf 25.08.2016
– Tačan broj detektivskih agencija i detektiva u Srbiji znaće se do kraja godine kada se okonča proces izdavanja licenci – precizirao je Trivan. Iako je detektivska delatnost postojala kod nas još u vreme Kraljevine Jugoslavije, Srbija je tek… »
Sada i mi imamo prave privatne detektive!
Mondo 25.08.2016
Iako je detektivska delatnost postojala kod nas još u vreme Kraljevine Jugoslavije, Srbija je tek nedavno dobila prvih 30 licenciranih detektiva i dve licencirane detektivske Agencije. Foto: thinkstock/guliver/gettyimages Naime, Ministarstvo unutrašnjih… »
Vesti dana »

Incident u selu Miločaj kod Kraljeva: Opozicija gađala gradonačelnika Terzića jajima, pokušali da spreče sastanak odbora SNS, intervenisala policija
Blic pre 11 satijoš 2 povezane

Trump pauzirao vojnu pomoć Ukrajini nakon žestokog sukoba sa Zelenskim, prenose američki mediji
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 6 povezanih