Povezane vesti
Osuđeni na zatvor zbog rušenja 34 nišana u Pazaru
N1 Info 08.09.2016
Osnovni sud u Novom Pazaru osudio je Mehdiju Džemića (64) na 16, a Šemsa Binjoša (32) na 14 meseci zatvora zbog toga što su na Bajram porušili 34 "nišana" na Zamenik Osnovnog javnog tužioca Jovan Milanović je rekao je da su Džemić i Binjoš proglašeni… »
Kazna za vandale sa groblja: Rušiteljima spomenika u Novom Pazara po 16 i 14 meseci zatvora
Telegraf 08.09.2016
Šemso Binjoš i Mehdija Džemić u pratnji policije na saslušanju zbog rušenja spomenika. Tutinci Mehdija Džemić (64) i Šemso Binjoš (32), koji su na Bajram porušili 34 nišana (nadgrobna spomenika) na muslimanskom groblju “Gazilar” u Novom Pazaru, osuđeni… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 1 satjoš 1 povezana