Povezane vesti
Potpis na ugovor između Pokrajinske vlade i NALED-a
RTV 13.09.2016
SUBOTICA - Iskustva koja ima NALED pomoći će podizanju kapaciteta lokalnih samouprava u Vojvodini i njihovom bržem ekonomskom razvoju, rekao je predsednik Pokrajinske vlade, Igor Mirović, nakon potpisivanja ugovora o saradnji sa Nacionalnom alijansom za… »
Okrugli sto NALED-a u Subotici
Subotica.com 13.09.2016
U Velikoj većnici Gradske kuće danas je održan regionalni okrugli sto "Javno-privatni dijalog za bolji poslovni ambijent", koji je organizovao NALED (Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj). Ističući značaj ovakvih skupova ministarka državne… »
Sporazum Pokrajine i NALED-a za javno-privatna partnerstva
Radio 021 13.09.2016
Pokrajinska vlada i Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj NALED potpisali su sporazum o saradnji. Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović naveo je da će sporazum dovesti do napretka u uređenju modela rada u lokalnim samoupravama, odnosu prema… »
Vesti dana »

Spremite se za olujne udare i grmljavinske pljuskove Danas pada temperatura, ovi delovi zemlje neka budu na oprezu
Alo pre 19 minutajoš 7 povezanih

Netanjahu Dao jasne instrukcije: Odmah da se krene sa pregovorima o oslobađanju svih talaca u Gazi!
Kurir pre 6 satijoš 3 povezane