Povezane vesti
Peres izgubio mnogo krvi, izazvana veštačka koma
Politika 13.09.2016
TEL AVIV – Načelnik izraelske bolnice u kojoj je zbrinut bivši izraelski predsednik Šimon Peres, izjavio je da je šlog izavao „obilno krvarenje” i da se pacijent nalazi na odeljenju intenzivne nege. Dr. Icik Kreiš, obratio se novinarima… »
Šimon Peres u veštačkoj komi posle šloga
RTS 13.09.2016
Bivšeg izraelskog predsednika i dobitnika Nobelove nagrade za mir Šimona Peresa lekari su stavili u veštački izazvanu komu, nakon što je primljen u bolnicu zbog moždanog udara, saopštila je njegova služba za odnose sa medijima. "Šimone, volimo te… »
Bivši predsednik Izraela Šimon Perez u komi
Radio 021 13.09.2016
Bivšeg izraelskog predsednika i dobitnika Nobelove nagrade za mir Šimona Peresa lekari su stavili u veštački izazvanu komu, nakon što je danas primljen u bolnicu zbog moždanog udara, saopštila je njegova služba za odnose sa medijima. "Šimone… »
Vesti dana »

UKRAJINSKA KRIZA Diplomatija na potezu, Rusija i Ukrajina nastavljaju pregovore u Istanbulu
RTV pre 59 minutajoš 12 povezanih

Spremite se, stiže nam prvi toplotni talas! Rhmz upalio meteo alarm u celoj Srbiji, detaljna prognoza za tropske dane
Kurir pre 29 minutajoš 10 povezanih

Ukrajinski dronovi na ruske bombardere: Poruka Moskvi, ali i Zapadu
BBC News pre 5 satijoš 9 povezanih

U Meksiku 12 osoba poginulo u požaru u centru za lečenje bolesti zavisnosti
Beta pre 24 minutajoš 2 povezane