Povezane vesti

Lalošević: Borićemo se za primat u srpskom fudbalu

Lalošević: Borićemo se za primat u srpskom fudbalu

Dnevnik 23.09.2016
Navijači Vojvodine poslednjih dana imaju mnogo razloga za zadovoljstvo. Ekipa koja im je prirasla srcu igra odlično i posle devet kola zauzima prvo mesto na tabeli Superlige. Šef stručnog štaba Nenad Lalatović, koji ima velike zasluge za odlične… »
Voša bez straha i željna nadigravanja sa Zvezdom

Voša bez straha i željna nadigravanja sa Zvezdom

Dnevnik 23.09.2016
Ekipa Vojvodine, vodeći tim Superlige Srbije, u nedelju ima prvi veliki test od kada je izbila na čelno mesto na tabeli. Novosađani će biti gosti. drugoplasiranoj Crvenoj zvezdi, što njihov međusobni duel kvalifikuje za derbi jeseni. Sjajne igre od… »
Nikolić: Mnogo mi je zasmetao gol Napretka

Nikolić: Mnogo mi je zasmetao gol Napretka

Večernje novosti 23.09.2016
Ova utakmica je posebna za nas. Na neki način i prekretnica sezone, makar ovog zimskog dela, iz više razloga – rekao je trener Partizana pred nedeljni meč. PARTIZAN je u seriji od četiri pobede u oba takmičenja, ali praktično ništa konkretno još… »
Zvezda pred derbi: Jedan povređen, dvojica roviti

Zvezda pred derbi: Jedan povređen, dvojica roviti

Mondo 23.09.2016
Miodrag Božović priznao da nije zadovoljan partijama Moučea i Fibela, ali kaže da je još rano otpisivati ih. Foto: MN Press Na velikom ispitu naći će se fudbaleri Crvene zvezde u nedelju uveče. Od 19 časova igraće na svom stadionu protiv… »
Marko Nikolić: Reći će zli jezici...

Marko Nikolić: Reći će zli jezici...

Mondo 23.09.2016
Trener Partizana kaže da je gostovanje Metalcu u Gornjem Milanovcu izuzetno težak ispit za njegov tim i na neki način prekretnica u sezoni. "Mobilizacija na svim nivoima tima je maksimalna", poručuje on. Foto: MN Press "Reći će zli jezici - ovom… »
Lalatović: Branićemo se samo ako nas Zvezda natera na to

Lalatović: Branićemo se samo ako nas Zvezda natera na to

Vesti online 23.09.2016
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da je Crvena zvezda blagi favorit u derbiju 10. kola Super lige uprkos tome što Novosađani stižu u Beograd kao lideri. - Za ovaj meč nije potrebna neka specijalna priprema. To je derbi kola, u kojem… »
Nikolić: Metalac nam lomi sezonu! Zaboravio sam da igraju Zvezda i Vojvodina

Nikolić: Metalac nam lomi sezonu! Zaboravio sam da igraju Zvezda i Vojvodina

Mozzart sport 23.09.2016
"Oni su jako neprijatan tim na domaćem terenu. Nemam sumnje da će biti jako motivisani. U prilog tome ide i susret iz prošle godine, gde se Partizan nije dobro prošao", rekao je trener crno-belih. Fudbaleri Partizana polako, ali sigurno ulaze u seriju… »
Nikolić: Igraju Zvezda i Voša? Partizan igra u Milanovcu (video)

Nikolić: Igraju Zvezda i Voša? Partizan igra u Milanovcu (video)

Hot sport 23.09.2016
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je da je predstojeća utakmica sa Metalcem u Gornjem Milanovcu posebna za njegov tim, kao i da može da bude prekretnica jesenjeg dela sezone. – Opet će zli jezici reći da je ovom čoveku svaka utakmica… »
Nikolić: Meč protiv Metalca možda najvažniji ove jeseni

Nikolić: Meč protiv Metalca možda najvažniji ove jeseni

Vesti online 23.09.2016
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je danas da je gostovanje Metalcu iz Gornjeg Milanovca u 10. kolu Superlige možda i najvažniji meč ove jeseni. - Metalac ima čvrst tim, primili su samo sest golova, uvek su motivisani protiv nas. Čeka… »
Nikolić: Zvezda i Vojvodina? Zaboravio sam da ta dva protivnika igraju

Nikolić: Zvezda i Vojvodina? Zaboravio sam da ta dva protivnika igraju

Sportal blic 23.09.2016
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je da je predstojeća utakmica sa Metalcem u Gornjem Milanovcu posebna za njegov tim, kao i da može da bude prekretnica jesenjeg dela sezone. Foto: FK Partizan / Promo "Opet će zli jezici reći da je ovom… »

Vesti dana »