Povezane vesti
Vulin: Treba nam veća pomoć EU zbog migrantske krize
N1 Info 30.09.2016
Srbiji je, zbog migrantske krize, potrebna direktna budžetska pomoć iz EU i tu pomoć će Beograd tražiti u razgovoru sa evropskim zvaničnicima, rekao je ministar rada Aleksandar Vulin. "Ono što je nama neposredno iz Evropske komisije dato - nešto… »
Vulin: Potrebna direktna budžetska pomoć za migrante
RTS 30.09.2016
Ministar Aleksandar Vulin izjavio je da je zbog migrantske krize Srbiji potrebna direktna budžetska pomoć iz Evropske unije i da će tu pomoć tražiti u razgovoru sa evropskim zvaničnicima. Aleksandar Vulin je novinarima u Beogradu rekao da je do sada… »
Vulin: Tražiću direktnu budžetsku pomoć od EU!
Pravda 30.09.2016
Ministar Aleksandar Vulin izjavio je da je zbog migrantske krize Srbiji potrebna direktna budžetska pomoć iz Evropske unije. On je rekao i da će tu pomoć tražiti u razgovoru sa evropskim zvaničnicima. Vulin je novinarima u Beogradu rekao da je do sada… »
Vesti dana »

ECB ne menja kamatne stope, projekcija privrednog rasta revidirana sa 0,9 na 1,2 odsto
Biznis.rs pre 37 minutajoš 24 povezane

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 7 minutajoš 117 povezanih