Povezane vesti

Ubistvo dvojice policajaca u De Mojnu

Ubistvo dvojice policajaca u De Mojnu

Glas Amerike 02.11.2016
Policija u De Mojnu, u američkoj saveznoj državi Ajova, saopštila je da su tokom noći ubijena dvojica njenih službenika, i to u odvojenim napadima iz zasede. Uprava policije u De Mojnu navodi da su policajci odgovorili na prijavu o hicima ispaljenim… »
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo dva američka policajaca

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo dva američka policajaca

Al Jazeera 02.11.2016
Scott Michael Greene (46), bijelac, pritvoren je nakon što je policija saopćila da ga sumnjiči za ubistvo iz zasjede. Policija u američkoj saveznoj državi Iowi saopćila je u srijedu da je uhapsila osumnjičenog za ubistvo dvojice policajaca. Scott… »
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo dva policajca u Ajovi

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo dva policajca u Ajovi

RTV 02.11.2016
VAŠINGTON - Vlasti u američkoj državi Ajovi uhapsile su danas osumnjičenog za ubistvo dva policajca za koje navode da su ubijeni iz zasede. Osumnjičeni Skot Majkl Grin, uhapšen osam sati posle ubistva, odveden je na saslušanje u grad De Mojn. Grin… »
SAD: Dva policajca ubijena u zasedama, uhapšen osumnjičeni

SAD: Dva policajca ubijena u zasedama, uhapšen osumnjičeni

Blic 02.11.2016
Dva policajca su ubijena u napadima u De Mojnu u Ajovi, prenose lokalni mediji. MORE: Police say the two officers killed separately this morning in #DesMoines, Iowa were sitting in their patrol cars when they were shot. pic.twitter.com/vbx7a1XW4p— WTOC… »
Policajci ubijeni u zasedi

Policajci ubijeni u zasedi

Mondo 02.11.2016
Dvojica policajca ubijena su u američkoj saveznoj državi Ajovi, u centralnim delovima SAD, saopštili su danas zvaničnici. Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock Ubistvo, za koje policija navodi da je izvedeno iz zasede, dogodilo se u mestu De Mojn oko… »

Vesti dana »