Povezane vesti

Živković pred baraž sa Norvežanima: Jedva čekam da zakoračim na stadion Partizana

Živković pred baraž sa Norvežanima: Jedva čekam da zakoračim na stadion Partizana

Večernje novosti 05.11.2016
Podrška publike je zaista od velikog značaja. Mislim da smo zaslužili da tribine budu popunjene u što većem broju - rekao je mladi reprezentativac Srbije. Mlada reprezntacija Srbije ima priliku da idućeg leta bude deo završnog turnira Prvenstva… »
Pitanje nedelje: Kako li će Humska dočekati Andriju?

Pitanje nedelje: Kako li će Humska dočekati Andriju?

Hot sport 05.11.2016
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u petak igra prvi meč baraža za Evropsko prvenstvo protiv Norveške, a meč će se odigrati na stadiona Partizana u Humskoj. To će biti prilika da supertalentovani krilni napadač Andrija Živković posle godinu… »
Žile ponovo u Humskoj: Imam osećaj...

Žile ponovo u Humskoj: Imam osećaj...

Mondo 05.11.2016
Andrija Živković se posle skoro godinu dana po prvi put zaigrati na stadionu Partizana. Nosiće dres mlade reprezentacije Srbije u duelu protiv Norveške. Još nije postigao gol, ali "ima osećaj". Foto: MN Press Talentovani Andrija Živković poslednji… »
"Orlići" na važnom ispitu: Živković: Imam osećaj da ću dati gol Norvežanima

"Orlići" na važnom ispitu: Živković: Imam osećaj da ću dati gol Norvežanima

Sportal blic 05.11.2016
Mladi fudbalski reprezentativac Srbije Andrija Živković izjavio je da sa nestrpljenjem isčekuje utakmicu sa Norveškom u baražu i poručio da će ekipa uraditi sve da izbori plasman na šampionat Evrope 2017. godine. Foto: Aleksandar Dimitrijević /… »
Žile: ''Jedva čekam da zakoračim na stadion Partizana!''

Žile: ''Jedva čekam da zakoračim na stadion Partizana!''

Sportske.net 05.11.2016
Ma kako drugima to izgledalo, Andrija Živković tvrdi da je iz Humske poneo samo lepe uspomene... Mlada reprezentacija Srbije će narednih dana odigrati odlučujuće utakmice za plasman na Evropsko prvenstvo, na programu je baraž sa Norvežanima, a prva… »
Živković: Iskreno, jedva čekam da zakoračim na Partizanov stadion

Živković: Iskreno, jedva čekam da zakoračim na Partizanov stadion

Telegraf 05.11.2016
Posle dugo vremena mlada reprezentacija Srbije igraće u Beogradu. Posle brojnih izazova u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u Poljskoj, našu mladu reprezentaciju čeka još jedna prepreka – baraž mečevi sa Norvežanima. Jedan od onih igrača u… »

Vesti dana »