Povezane vesti
Ako amerikanci mogu da ih isplate... Evo šta je premijer poručio srpskoj vojsci i policiji u štrajku!
Pravda 11.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić održao je danas konferenciju za novinare na gradilištu "Beograda na vodi". Neka protestuju koliko hoće, neka prete kontejnerima, bacanjem u reku, ali para nema više od onog što smo podelili, poručio je premijer… »
Vučić: Nema više para za vojsku, ako vi sa N1 imate, super
N1 Info 11.12.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da predstavnici policijskog i vojnog sindikata mogu da protestuju koliko hoće, ali da para za njihove zahteve nema. Novinarki N1 je poručio "dobili su pet odsto povećanje plata, ako vi imate da im… »
Vučićeva poruka vojnom sindikatu: Protestujte koliko hoćete, para nema!
Kurir 11.12.2016
Neka protestuju koliko hoće, neka prete kontejnerima, bacanjem u reku, ali para nema više od onog što smo podelili, poručio je premijer Aleksandar Vučić vojnom i policijskom sindikatu koji su danas protestovali ispred zgrade vlade. Vučić je nakon… »
Vesti dana »

Nastavljen rat Rusije i Ukrajine posle razgovora Putina i Trampa
BBC News pre 31 minutajoš 28 povezanih

Hladno jutro sa -7 stepeni Očekuje nas sunčan dan uz porast temperature
Dnevnik pre 2 satajoš 17 povezanih

Tamo odakle dolazim, ako ne pobediš, ne smeš u grad: Bogi nakon najboljeg meča u sezoni otkrio u kakvoj je sredini odrastao! (video)
Hot sport pre 1 satjoš 18 povezanih