Povezane vesti
Potpisan sporazum sa OCES o pomoći u vanrednim situacijama
RTV 13.12.2016
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović potpisao je danas Sporazum između vlada država učesnica OCESo saradnji u pomoći u vanrednim situacijama i hitnom reagovanju na prirodne nepogode i katastrofe koje je izazvao čovek… »
(Foto) Ivica se umorio...: Iza kulisa Saveta ministara Crnomorske saradnje
Kurir 13.12.2016
BEOGRAD - U Beogradu je danas održan sastanak Saveta ministara članica Crnomorske ekonomske saradnje na kojoj je Srbija mesto predsedavajućeg predala Turskoj... Šef srpske diplomatije Ivica Dačić, poznat po tome da nije ranoranilac i da voli duže… »
Sastanak Saveta ministara OCES u Beogradu, "svetu se šalje poruka saradnje"
RTS 13.12.2016
U Beogradu je održan sastanak Saveta ministara spoljnih poslova država članica Organizacije za crnomorsku ekonomsku saradnju (OCES), kojim Srbija predsedava. Na sastanku učestvuje i ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov, koji je u dvodnevnoj… »
Kako žive i šta sve umeju službeni psi u Srbiji?
Press 13.12.2016
Za bezbednost ministra spoljnih poslova Rusije Sergeja Lavrova, koji će u naredna dva dana boraviti u Beogradu, brinuće se više jedinica. Kako se navodi, zajedno s drugim specijalnim i posebnim jedinicama policije biće zadužena i četa vodiča… »
Vesti dana »

Beogradski marš u finišu - na Terazijama počeo doček studenata iz cele Srbije
RTS pre 14 minutajoš 11 povezanih

Studenti koji hoće da uče izveli performans - bliceve na telefonima uperili u nebo
Euronews pre 20 minutajoš 58 povezanih

uživo Doček studenata na Terazijama: Građani aplauzom pozdravili šetače na Novom Beogradu, bicklisti stigli prvi
NIN pre 15 minutajoš 47 povezanih

Smeši se smeši Laura Koveši! Ko je Rumunka koja ulazi u istragu oko nadstrešnice
Pravda pre 2 satajoš 35 povezanih