Povezane vesti
Crnogorsko ministarstvo: Nacionalni savet nije odobrio sporni bukvar
RTS 14.12.2016
Jedna od vesti koja je proteklih dana usijala regionalne društvene mreže jeste pojavljivanje novog crnogorskog bukvara. Pojedini roditelji su protestovali zbog udžbenika čije reči, kako su ocenili, ni sami ne mogu pravilno da pročitaju niti shvate… »
Sporni crnogorski bukvar nema odobrenje
Večernje novosti 14.12.2016
Bukvar koji je na muke stavljao crnogorske prvake, a ozlojedio njihove roditelje zbog nerazumljivih izraza i upotrebe dva nova slova, kao takav nema odobrenje nacionalnog Saveta za obrazovanje. Podgorica- Bukvar koji je na muke stavljao crnogorske prvake… »
Ako Crnogorci stvarno počnu ovako da govore, Srbi ih više ništa neće razumeti (video)
Telegraf 14.12.2016
Ministarstvo prosvete nije dalo saglasnost da taj bukvar bude deo dodatne literature u obrazovno-vaspitnim ustanovama. Bukvar koji je izdao izdavač “Naša škola pet plus” iz Podgorice nema odobrenje Nacionalnog saveta za obrazovanje, niti je… »
Ima nade za crnu goru: Novi bukvar nije odobren
Pravda 14.12.2016
Bukvar koji je na muke stavljao crnogorske prvake, a ozlojedio njihove roditelje zbog nerazumljivih izraza i upotrebe dva nova slova, kao takav nema odobrenje nacionalnog Saveta za obrazovanje. Ministarstvo prosvete nije dalo saglasnost da on bude deo… »
Vesti dana »

Protest za očuvanje Generalštaba: Narod koji čuva svoju baštinu, čuva i sebe
Insajder pre 26 minutajoš 23 povezane

Vranje obeležilo 26 godina od početka NATO agresije: Pomen stradalima služilo sveštenstvo Eparhije vranjske
Kurir pre 2 satajoš 28 povezanih

Dekan Tehnološkog fakulteta u Leskovcu dobio obaveštenje Ministarstva prosvete o smanjenju plata
Danas pre 1 satjoš 24 povezane