Povezane vesti

Ko je kriv za smrt bebe: Inspekcije u kruševačkoj bolnici ispituju lekare, čeka se i obdukcija

Ko je kriv za smrt bebe: Inspekcije u kruševačkoj bolnici ispituju lekare, čeka se i obdukcija

Blic 20.12.2016
Stručna komisija koju je formirala Opšta bolnica u Kruševcu ispituje rad svih njenih lekara koji su bili uključeni u lečenje Dragane Krkić (33) iz Ćićevca, kojoj je beba umrla u stomaku dok je čekala slobodno mesto za porođaj. Kako "Blic"… »
Užasno Majka optužuje ginekologa: Lekar mi je ugušio bebu

Užasno Majka optužuje ginekologa: Lekar mi je ugušio bebu

Kurir 20.12.2016
Dr Hadži Ranđelović je sedam dana odlagao carski rez. Moje zdravo dete je zbog toga umrlo u stomaku. Čekala sam da rodim princezu, a sada sam skrhana od bola, kaže Dragana Krkić iz Ćićevca. Lekari su bez razloga ili objašnjenja čekali sedam dana… »
Bebu izgubila pred carski rez

Bebu izgubila pred carski rez

Mondo 20.12.2016
Tužan epilog trudnoće Dragane Krkić (33) iz Ćićevca na ginekologiji kruševačke bolnice. Tvrdi da je nisu porodili na vreme i da nisu obratili pažnju na bolove. U bolnici pokrenuta procedura kontrole. Foto: YouTube Trudnica Dragana Krkić (33) iz… »
Beba joj umrla u stomaku dok je molila da je porode!

Beba joj umrla u stomaku dok je molila da je porode!

Alo 20.12.2016
Dragana Krkić (33) iz Ćićevca, majka jednog dečaka, otišla je pre nedelju dana u Opštu bolnicu u Kruševcu da mu rodi sestru, ali joj je beba umrla u stomaku u najstrašnijim mukama dok je čekala da lekari nađu slobodan termin za porođaj! U… »

Vesti dana »