Povezane vesti

Biševac neće da se izvini Hrvatu na nokautu!

Biševac neće da se izvini Hrvatu na nokautu!

Vesti online 20.12.2016
Srpski štoper Milan Biševac nije bio poznat po ispadima, ali je nekadašnji igrač Crvene zvezde, Lensa, PSŽ-a, Liona i Lacija imao "žutu minutu" na meču sa Kaenom, kada je udario pesnicom Ivana Santiniju i dobi zasluženi crveni karton. Defanzivac… »
Bije bez pardona: ‘Bokser’ Biševac nema nameru da se izvinjava (video)

Bije bez pardona: ‘Bokser’ Biševac nema nameru da se izvinjava (video)

Hot sport 20.12.2016
Srpski defanzivac se prethodnog vikenda našao u centru pažnje kada je u utakmici protiv Kana pesnicom u lice udario protivničkog igrača Ivana Santinija. Biševac međutim nema dilemu ko je krivac za ovaj incident i navodi da mu ne pada napamet da se… »
Oglasio se Biševac posle patosiranja Hrvata: Manje ga je bolelo, jer sam nosio rukavice (video)

Oglasio se Biševac posle patosiranja Hrvata: Manje ga je bolelo, jer sam nosio rukavice (video)

Mozzart sport 20.12.2016
Srpski štoper u dresu Meca ne želi ni da pomene ime Ivana Santinija. Uz šokantan poraz Pari Sen Žermena na gostovanju Genganu i buran derbi Monako - Lion, jedan od centralnih događaja u francuskom fudbalu minule sedmice bio je crveni karton Milanu… »
Biševac neće da se izvini Santiniju, ne želi ni ime da mu pominje!

Biševac neće da se izvini Santiniju, ne želi ni ime da mu pominje!

Sportske.net 20.12.2016
Srpski internacionalac iz redova Meca proteklog vikenda je dospeo u centar pažnje zbog isključenja u porazu od Kaena. Pisali smo već na tu temu, Milan Biševac nije mogao da istrpi provokacije hrvatskog fudbalera Ivana Santinija, udario ga je po licu i… »
Biševac: Ne pada mi napamet da se izvinjavam!

Biševac: Ne pada mi napamet da se izvinjavam!

Večernje novosti 20.12.2016
Taj igrač, čije ime ne želim da pominjem, non-stop je koristio niske udarce, laktove… Nisam doživeo da se neko tako ponaša na terenu – rekao je srpski defanzivac. Srpski fudbaler Milan Biševac minulog vikenda bio je jedna od udarnih vesti… »
Trener Meca ogorčen zbog nepromišljnjenog poteza Biševca: Ostavio nas na cedilu

Trener Meca ogorčen zbog nepromišljnjenog poteza Biševca: Ostavio nas na cedilu

Večernje novosti 19.12.2016
Jako sam ljut na Milana. Isključen je u trenucima kada smo bili bolji i kada smo bili blizu ijedančenja – rekao je Filip Inšberger. - OVO je baš ružno - uzviknuo je komentator francuske televizije kada je srpski internacionalac Milan Biševac… »

Vesti dana »