Povezane vesti
Na tronu "Ko to tamo peva"
Večernje novosti 29.12.2016
Kinoteka odabrala sto srpskih filmova koji će postati kulturno dobro. Na drugom i trećem mestu "Skupljači perja" i "Tri" Saše Petrovića. KULTNA tragikomedija "Ko to tamo peva" iz 1980, po scenariju Dušana Kovačevića, u režiji Slobodana Šijana… »
Kinoteka:100 srpskih filmova za kulturno dobro
Press 29.12.2016
Jugoslovenska kinoteka je, u skladu sa svojim ovlašćenjima i prema Zakonu o kulturnim dobrima, proglasila danas 100 srpskih filmova za kulturno dobro od velikog značaja. Foto:B92.net Na osnovu glasanja kritičara, analitičara, teoretičara i profesora… »
Film "Ko to tamo peva" je najveće kulturno dobro Srbije
Blic 29.12.2016
Jugoslovenska kinoteka je, u skladu sa svojim ovlašćenjima na osnovu Zakona o kulturnim dobrima, 28. decembra 2016. godine proglasila sto srpskih filmova za kulturno dobro od velikog značaja, saopštio je direktor Jugoslav Pantelić. - Jugoslovenska… »
Sto srpskih filmova proglašeno kulturnim blagom
Radio 021 29.12.2016
Jugoslovenska kinoteka je, u skladu sa svojim ovlašćenjima i prema Zakonu o kulturnim dobrima, proglasila 100 srpskih filmova za kulturno dobro od velikog značaja. Na osnovu glasanja kritičara, analitičara, teoretičara i profesora filma odabrana su… »
Vesti dana »

Vučević sa studentima u Pionirskom parku: Ne bih voleo da urade nešto što će da im ugrozi zdravlje
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 1. jun 2025: Danas pretežno sunčano i toplo vreme
Beta pre 58 minutajoš 2 povezane

Treba da prihvate! Vitkof: Potpuno neprihvatljiv odgovor Hamasa na predlog o prekidu vatre
Kurir pre 13 minutajoš 2 povezane

Nadvožnjak pao na voz: Teška nesreća u Rusiji, u toku je spasavanje putnika ima žrtava (video)
Večernje novosti pre 13 minutajoš 6 povezanih