Povezane vesti

Priča koja je rastužila Srbiju: Deka je ušao u poštu, a ono što je usledilo nateraće vas da se zapitate!

Priča koja je rastužila Srbiju: Deka je ušao u poštu, a ono što je usledilo nateraće vas da se zapitate!

BK TV 03.01.2017
Priča o deki (75) koji je ušao u jednu beogradsku poštu samo da bi obavio ovaj telefonski poziv rastužila je Srbiju. Priča je objavljena na Fejsbuku, a naterala je mnoge da se zamisle u kakvom vremenu danas živimo. "Mala pošta na glavnoj autobuskoj… »
Nastavljena novogodišnja čarolija: Voždovačko maštalište u Gostivarskoj ulici

Nastavljena novogodišnja čarolija: Voždovačko maštalište u Gostivarskoj ulici

Telegraf 03.01.2017
I pored hladnoće, svi okupljeni su ostali do kraja zabave koja je, na oduševljenje prisutnih mališana, završena velikim vatrometom. Novogodišnja čarolija nastavljena je danas ispred kuće Deda Mraza u Gostivarskoj ulici, gde je održano prvo… »
Beograđanin je zatekao tužnu sliku u jednoj pošti, a ono što je napisao nateraće vam suze na oči!

Beograđanin je zatekao tužnu sliku u jednoj pošti, a ono što je napisao nateraće vam suze na oči!

Blic 03.01.2017
"Dobar dan...Ilija ovde...samo sam želeo da vam čestitam Novu Godinu...i da vam kažem da mi je mnogo žao...što me niko od vas nije nazvao...da čestita...niti došao da me poseti...mnogo vas volim...živi i zdravi bili...voli vas Deda..." Kada… »
Najtužnija praznična priča iz Srbije: Deka je pozvao porodicu iz pošte, ali ono što im je rekao...

Najtužnija praznična priča iz Srbije: Deka je pozvao porodicu iz pošte, ali ono što im je rekao...

Srbija danas 03.01.2017
Jedna scena iz pošte u kojoj deka dolazi da telefonira za praznike potpuno je rastužila Srbiju... Evo i zašto. Na Fejsbuku je osvanuo status Vladimira Đurića koji je opisao jednu scenu iz pošte koja će vas naterati na razmišljanje i raztužiti… »
Najtužnija novogodišnja priča ikada: U poštu je ušao deka Ilija, a od njegovih reči svima se steglo srce

Najtužnija novogodišnja priča ikada: U poštu je ušao deka Ilija, a od njegovih reči svima se steglo srce

Telegraf 03.01.2017
- Samo sam želeo da vam čestitam Novu Godinu i da vam kažem da mi je mnogo žao što me niko od vas nije nazvao da čestita niti došao da me poseti, mnogo vas volim, živi i zdravi bili - izgovorio je starac. Dok većina novogodišnje i božićne… »

Vesti dana »