Povezane vesti
Zimonjić: Postoji šansa da Novak zaigra u Nišu
Danas 21.01.2017
Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Nenad Zimonjić, rekao je da će Novak Đoković možda zaigrati u prvom kolu Svetske grupe sa Rusijom. Rekao bih da su sigurni Viktor Troicki i Dušan Lajović, a ja ću biti tu kao selektor-igrač. Plan je da se pojavi… »
Zimonjić: Reprezentacija može da podigne Novaka
Novi magazin 21.01.2017
Nenad Zimonjić, vršilac dužnosti selektora Dejvis kup reprezentacije Srbije, rekao je da bi potencijalno igranje mnogo značilo Novaku Đokoviću. Đoković je ispao u drugom kolu Australijan opena u singlu, baš kao i Zimonjić u dublu, a posle tog meča za B92… »
Srbija će imati koristi od Novakovog poraza?
Vesti online 21.01.2017
To što je Novak Đoković eliminisan već u 2. kolu Australijan opena otežaće njegov povratak na teniski tron, ali bi zato mogao da bude dobra vest za naš nacionalni tim. Umesto planiranih sedam najbolji srpski teniser je odigrao samo dva meča u Melburnu i… »
Dejvis kup: Janko sigurno ne igra, postoji šansa da Novak bude deo tima u Nišu
Večernje novosti 21.01.2017
Niko nije očekivao ovakav rasplet u Melburnu. Tipsarević neće igrati, situacija sa Đokovićem će biti jasna u narednih nekoliko dana – kaže Zimonjić. Publika u Nišu (od 5. do 7. februara) u mečevima Dejvis kup reprezentacije Srbije sigurno neće videti… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim nepogodama i hitnim upozorenjima
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 37 povezanih

Kalas: Pritisak na Ukrajinu da preda delove teritorije Rusiji Putinova zamka
NIN pre 2 satajoš 27 povezanih

TOK vratilo predmet „zvučni top“ Prvom OJT – šta to znači kad je u pitanju istraga?
Nova pre 50 minutajoš 6 povezanih

Izraelski ministar: Gaza bi mogla da bude uništena, vrata pakla će se otvoriti nad glavama Hamasa
Beta pre 2 satajoš 24 povezane