Povezane vesti

Tošić: Nisam to smeo sebi da dozvolim

Tošić: Nisam to smeo sebi da dozvolim

Večernje novosti 06.02.2017
Izvinjavam se navijačima, svojim saigračima i svim zaposlenim u klubu. Bešiktaš mi je u srcu i izvinjavam se svima, napisao je srpski fudbaler posle ispada sa Van Persijem. SRPSKI reprezentativac iz redova Bešiktaša Duško Tošić izrazio je… »
Tošić o udarcu i nasrtajima na Van Persija: Oprostite mi, naseo sam na provokacije velikog igrača! /foto/

Tošić o udarcu i nasrtajima na Van Persija: Oprostite mi, naseo sam na provokacije velikog igrača! /foto/

Sportal blic 06.02.2017
Naš fudbaler i član Bešiktaša Duško Tošić uputio je javno izvinjenje nakon što je isključen u meču osmine finala turskog Kupa, jer je udario Robina van Persija, napadača Galatasaraja, koji je potom dao gol za minimalni trijumf. Foto: Anadolija… »
Zna se ko je glava kuće: Karleuša je ‘morala’ da obriše tvit u kome proziva Van Persija (FOTO)

Zna se ko je glava kuće: Karleuša je ‘morala’ da obriše tvit u kome proziva Van Persija (FOTO)

Hot sport 06.02.2017
Fudbalski vikend za nama obeležio je sukob Duška Tošića i Robina van Persija posle kog je srpski fudbaler isključen. Odmah po završetku meča koji su ‘kanarinci’ dobili sa 1:0 i plasirali se u naredno kolo Kupa oglasila se srpska folk diva i… »
Sve Van Persijeve provokacije u sinoćnjem meču i šta je rekao posle svega...

Sve Van Persijeve provokacije u sinoćnjem meču i šta je rekao posle svega...

Sportske.net 06.02.2017
Nemamo dilemu da su provokacije bili obostrane, ali je Van Persi to činio na veoma očigledan način, čak i kada je postigao pobedonosni gol. Širom Evrope tema je sinoćnja utakmica između Bešiktaša i Fenerbahčea u Kupu Turske, u kojoj je naš… »
Tošićeva poruka posle incidenta sa Van Persijem!

Tošićeva poruka posle incidenta sa Van Persijem!

Sportske.net 06.02.2017
Srpski reprezentativac oglasio se posle sinoćnjeg isključenja na utakmici između Bešiktaša i Fenerbahčea, tokom koje je ušao u žestok obračun sa Robinom van Persijem. Podsetimo, Tošić je zbog tog incidenta zaradio isključenje, a u nastavku… »
Gori internet: Jelena Karleuša iz Istanbula isprozivala Van Persija i oduševila fanove Bešiktaša (foto)

Gori internet: Jelena Karleuša iz Istanbula isprozivala Van Persija i oduševila fanove Bešiktaša (foto)

Hot sport 06.02.2017
Fenerbahče je u Kupu Turske sa 1:0 savldao Bešiktaš, a meč je obeležio crveni karton Duška Tošića. Srpski fudbaler je potpuno izgubio živce i nasrnuo je na Robina van Persija. Sudija mu je pokazao crveni karton, a bivši fudbaler Crvene zvezde… »

Vesti dana »