Povezane vesti

Pola razreda đaka prvaka dobilo keca zbog ove zagonetke, čije rešenje ne znaju ni na unverzitetu (FOTO)

Pola razreda đaka prvaka dobilo keca zbog ove zagonetke, čije rešenje ne znaju ni na unverzitetu (FOTO)

Telegraf 17.02.2017
Raspravu je pokrenula mama jednog đaka koja je na Fejsbuku postavila fotografiju testa svog deteta, smatrajući da su pitanja preteška za sedmogodišnjake. Zbog pitanja u zagonetkama pola razreda prvaka dobilo je jedinicu, a o svemu se povela živa… »
Zadatak za đake prvake razbesneo roditelje – možete li da ga rešite?

Zadatak za đake prvake razbesneo roditelje – možete li da ga rešite?

Noizz 17.02.2017
Jedna učiteljica je svojim zadacima naljutila roditelje koji su smatrali da su pitanja preteška. Majka jednog đaka prvaka iz Hrvatske je na Fejsbuk grupi „Mame na Fejsu” objavila post u kome se požalila na zadatke koje je dobilo njeno dete. –… »
Ogorčena majka prvačića objavila test koji je razbesneo sve roditelje (foto)

Ogorčena majka prvačića objavila test koji je razbesneo sve roditelje (foto)

BK TV 17.02.2017
Majka jednog prvačića, ogorčena zbog testa koje njeno dete nije znalo da reši, objavila je pitanja na društevnoj mreži Fejsbuk. Pitanja su izazvala pravu bujicu reakcija. "Lep pozdrav. Evo molim vas ako se mogu javiti roditelji prvačića da mi… »
(Foto) pola odeljenja dobilo keca na testu: Evo šta nisu znali hrvatski prvačići!

(Foto) pola odeljenja dobilo keca na testu: Evo šta nisu znali hrvatski prvačići!

Kurir 17.02.2017
Majka jednog prvačića iz Hrvatske na Fejsbuk profilu grupe "Mame na Fejsu" objavila je post u kom se požalila na zadatak koje je dobilo njeno dete. "...Ja sam ogorčena, priložiću deo testa koji su deca danas pisala. Pola razreda je dobilo jedan, s… »
Majka prvaka ogorčena: Je li ovo test za njih?

Majka prvaka ogorčena: Je li ovo test za njih?

Alo 17.02.2017
Jedna majka đaka prvaka iz Hrvatske objavila je na Fejsbuku test koji njeno dete nije znalo da reši i pokrenula pravu lavinu komentara. - Lep pozdrav. Evo molim vas ako se mogu javiti roditelji prvačića da mi napišu kakvo mišljenje imaju o… »

Vesti dana »