Povezane vesti
Reis Fejzić protiv vjerskih škola i vrtića Islamske zajednice Srbije u Rožajama i Petnjici
Sandžak haber 21.02.2017
ROŽAJE – Reis Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifat Fejzić zalaže se za ukidanje vjerskih škola i vrtića u Rožajama i Petnjici. Otvaranje medrese u Rožajama, odnosno srednjoškolskih odjeljenja Islamske zajednice Srbije, prema njegovom… »
Rožaje: Reis se ne slaže sa otvaranjem medrese
Večernje novosti 21.02.2017
Reis Rifat Fejzić zalaže se za ukidanje verskih škola i vrtića u Rožajama i na severu Crne Gore. Otvaranje medrese u Rožajama, prema njegovom mišljenju, “nema dobar cilj”. ROŽAJE - Reis Rifat Fejzić zalaže se za ukidanje verskih škola i… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana