Povezane vesti
Bijela kuća: FBI mora osporiti navode o kontaktima s Rusima
Al Jazeera 24.02.2017
Reince Priebus zatražio je od FBI-ja da ospori medijske izvještaje da su Trumpovi savjetnici često bili u kontaktu s ruskim agentima. Šef osoblja Bijele kuće Reince Priebus zatražio je od zvaničnika Federalnog istražnog biroa (FBI) da ospore… »
Bijela kuća tražila od FBI da ospori priče o kontaktima Trump-Rusija
Slobodna Evropa 24.02.2017
Šef kabineta Bijele kuće, Reince Priebus tražio je od Federalnog istražnog birao (FBI) da ospore medijske izvještaje o tome da su savjetnici u kampanji predsjednika SAD, Donalda Trumpa bili u učestalom kontaktu sa ruskim obavještajnim agentima… »
Pribus traži istragu o kontaktima sa Rusima
Politika 24.02.2017
Zahtev šefa osoblja Bele kuće usledio nakon što su agenti FBI obavestili Belu kuću da pisanje Nju Jork tajmsa o tome nije tačno. VAŠINGTON - Šef osoblja Bele kuće Rens Pribus zatražio je od zvaničnika FBI da ospore medijske izveštaje da su… »
(Video) Pribus pritisnuo FBI: Kažite da medji lažu o kontaktima Trampovog tima s ruskim agentima!
Kurir 24.02.2017
VAŠINGTON - Šef osoblja Bele kuće Rajns Pribus zatražio je od zvaničnika FBI da ospore medijske izveštaje da su savetnici za kampanju Donalda Trampa često bili u kontaktu sa agentima obaveštajnih službi Rusije tokom izborne kampanje, saopštila… »
Vesti dana »

Građani Niša i studenti spremili doček za naprednjake, ali prilaze blokirala Žandarmerija
Beta pre 1 satjoš 20 povezanih

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 2 satajoš 57 povezanih

Danas saznaje: Fakultetima Beogradskog univerziteta stigla najava vanrednog inspekcijskog nadzora
Danas pre 3 satajoš 6 povezanih

Beograd: Studenti Poljoprivrednog fakulteta objavili da je u 13.00 završena blokada depoa GSP
Beta pre 3 satajoš 70 povezanih