Кристијан Голубовић у задрузи 2: Када чујете коју суму су искеширали за његов улазак у ријалити завртеће вам се у глави!
Пресс 14.08.2018

Александар Кристијан Голубовић могао би након изласка из затвора да свој боравак у спољном свету настави у другој сезони ријалитија "Задруга", који почиње од септембра на "Пинку".
Како Курир сазнаје, продукција ружичасте телевизије пошто-пото жели да се осуђеник који се, због диловања дроге и трговине оружјем, од марта прошле године налази у пожаревачкој "Забели" придружи осталим учесницима, а за то су спреми да му плате чак и 50.000 евра! Голубовић је већ пет пута подносио захтев за превремено пуштање на слободу, али му комисија није уважила молбу. С обзиром на то да је одслужио две трећине казне у трајању од четири