Ne mogu da ćutim, jače je od mene, uvek naj... trener! Varda ogorčen zbog poraza Partizana, izribao je košarkaše crno-belih (foto)
Telegraf 01.11.2018 | Telegraf.rs
![Ne mogu da ćutim, jače je od mene, uvek naj... trener! Varda ogorčen zbog poraza Partizana, izribao je košarkaše…](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
Bez dlake na jeziku
Nekadašnji košarkaš Partizana Ratko Varda prokomentarisao je turbulencije u klubu i bolan poraz u Evrokupu od Turk Telekoma. Crno-beli su izgubili sa 77:72 u Ankari, bio je to šesti poraz u nizu, a tek se čeka da klub preuzme Andrea Trinkijeri. - Ne mogu, jače je od mene, da ne prokomentarišem ovo. Gledam ovaj današnji Partizan, nema tu mnogo šta da se vidi, svi misle da su dotakli zvezde, a niko se još nije popeo ni na Beograđanku da budu malo