Почело суђење за покушај отмице Горана Цвијетића: Сумњали да је убио Теодору Каћански и да је покушао да убије Нику Ускоковића!
Курир 31.01.2019

Главни претрес одмах и одложен, с обзиром да су браниоци осумњичених, тражили по други пут изузеће поступајућег судије, али овог пута и председника Вишег суда у Новом Саду.
НОВИ САД - У новосадском Вишем суду, јуче је почео главни претрес, поводом покушаја отмице Горана Цвијетића (43) из Будисаве, 22.маја 2017.године у Новом Саду, у поступку у којем су петорица окривљена, Горан Ковачевић, Далибор Богдановић, Владица Ракић, Ненад Стевић и Божидар Боснић. Међутим, главни претрес је одмах и одложен, с обзиром да су браниоци осумњичених, тражили по други пут изузеће поступајућег судије, али овог пута и председника