Lester šokiran na "kerou roudu": Norič neustrašivo nadigrao "lisice" i najavio grčevitu borbu za opstanak

Sportal blic 28.02.2020  |  va

Fudbaleri Noriča pobedili su Lester na svom terenu u 28. kolu Premijer lige rezultatom 1:0.

Minimalan i iznenađujući trijumf "kanarincima" nad "lisicama" doneo je Džamal Luis u 70. minutu, što mu je ujedno bio i prvi gol u profesionalnoj karijeri. Favorizovani gosti napravili su više prilika, imali više lopte u nogama, ali to im nije pomoglo da izbegnu osmi poraz u engleskom šampionatu. Denis Praet i Ajose Perez nisu u prvom poluvremenu iskoristili šanse, za razliku od Kelečija Ihenača, ali je njegov pogodak u 49. minutu poništen nakon intervencije VAR