Вучић у Батајници: Представљање нових дронова Војске Србије! Ево какво војно чудо нам је стигло! (видео)
Курир 04.07.2020

Председник Србије Александар Вучић присуствује приказу нових беспилотних летилица ЦХ-92А Војске Србије, на аеродрому "Пуковник-пилот Миленко Павловић" у Батајници.
Након тога, председник је одговарао на питања новинара о актуелним темамам у земљи. Ситуација са короном - Стање у Пазару се полако стабилизује. И ја сам крив што нисам остао у земљи после избора, јер сигурно да бих раније војску укључио у све и мање би било проблема, од Пазара па редом. Иако је урађено све што је могло, требало је раније то да урадим, ал шта ћете, не можете све. - Наши лекари су обавили одличан посао, али сам ја и даље много забринут.




![[ВИДЕО] На Батајници приказане кинеске извиђачко-борбене беспилотне летелице ЦХ-92А, купљено 6 летелица са 18 ракета](https://nstatic.net/img/logo/s/tangosix.png)






