Vojvođanska liga Jug: Indeks ispustio vođstvo od 3:0, goleada u Bačkom Jarku, "kakvo Jedinstvo, strašno Jedinstvo"

Radio 021 29.09.2020  |  021.rs

Čak sedam golova viđeno je u Bačkom Jarku na utakmici Mladosti i Budućnost, pobede su upisali Jedinstvo iz Rumenke i Cement, a u zanimljivom gradskom derbiju Indeks i Crvena zvezda su morali da se zadovolje podelom bodova.

Jedinstvo iz Rumenke putovalo je u Belegiš, gde ih je dočekao Podunavac. Nije to bilo lako gostovanje za prošlosezonskog osvajača Novosadske lige - momci iz Belegiša su parirali Rumenčanima. Ekipa iz Rumenke je uspela da iskoristi prvu pravu priliku, koja je stigla tek u 27. minutu meča. Mitrović je centrirao, a Trišić je loptu zakucao u mrežu domaćina. Moglo se videti i uzbudljivo drugo poluvreme. U 65. minutu u šesnaestercu Jedinstva oboren je napadač Podunavca