Sigurna pobeda! Partizan dominirao svih 90 minuta, crno-beli uspešno startovali u kvalifikacijama!

Alo 22.07.2021

Fudbaleri Partizana pobedili su Dunajsku Stredu rezultatom 1:0 u u prvoj utakmici druge runde kvalifikacija za Ligu konferencija

Nisu crno-beli na ovom meču ništa prepustili slučaju, vršili su totalnu dominaciju svih 90. Minuta. Od prve minute igrači Partizan asu krenuli veoma ofanzivno, već na startu ozbiljnu šansu je imao Pantić. Nakon toga priliku su se nizale. Najviše su se isticali Jović i Rikardo, ali fenomenalno raspoloženi Jedlička na golu Dunajske Strede branio je sve šanse. Ipak, u 19. minutu Lazar Marković fenomenalnim šutom doneo je vođstvo svom timu. Alo/Vladimir Markovic U