Pep, gledaš li Filipovu magiju? Srpsko-hrvatska kombinacija donosi radost Herenvenu

Sportske.net 21.08.2021  |  Sportske.net

Mladi srpski napadač Filip Stevanović po prvi put je od početka započeo susret za svoj novi tim Herenven gde je na pozajmici iz Mančester sitija.

Njegov sastav igrao je fenomenalno u prvom poluvremenu utakmice protiv ekipe RKC iz Valavijka, a Filip Stevanović je demonstrirao o kakvom je talentu reč. Naime, on je u 31. minutu na spektakularan način asistirao Hrvatu Tiboru Haliloviću, a ovaj momentalno poslao bombu u gol rivala za 2:0. Sve vreme, dojučerašnji fudbaler Partizana bio je okrenut leđima, perifernim vidom je ugledao utrčavanje Hrvata i proigrao ga nestvarnim načinom. Do kraja susreta, RKC je uspeo