Care, čuješ li ti ovo?! Dalila igra samo za Filipove oči, pa opisala kako bi izvodila striptiz, nosila haltere i izludela ga!
Kurir 20.10.2021
![Care, čuješ li ti ovo?! Dalila igra samo za Filipove oči, pa opisala kako bi izvodila striptiz, nosila haltere i izludela…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Dalila Dragojević je skočila na noge kada je čula pesmu od Ksenije Pajčin, Ja bih svaki dan.
Dalila je sve vreme igrala ispred Filipa Cara, i to na veoma zavodljiv način, pa je u nekoliko navrata okrenula leđa Caru i njihala kukovima. - Ja bih svaki dan, dečko mi je umoran - pevala je Dalila ispred Cara i zavodljivo ga gledala. Kasnije je Dalila opisala sledeću pesmu koja je bila na redu. - Ova pesma mi je za se*s, tačnije za striptiz - pričala je Dalila ispred Cara. - Kako to zamišljaš? - upitala je Matora. - Onako ona u halterima, se*si vešu, skida se i