Најављена тужба против Алека Болдвина! Асистенткиња режије у сузама: У депресији сам, у глави ми одзвањају звуци пуцњаве!
Курир 17.11.2021

Глумац Алек Болдвин ранио је редитеља Џоела Сузуа и усмртио директорку фотографије Халину Хачинс на снимању филма "Руст".
Сада је асисенткиња режије на конференцији за медије Мами Мичел најавила је тужбу против Алека Болдвина и свих продуцената, преноси " нипост". Мами Миче обратила се у сузама окупљеним новинарима и рекла да никада неће заборавити тренутак када се догодила трагедија. - Стално ми одзвањају звуци пуцњаве. У депресији сам, не осећам се сигурно и страхујем за своју будућност. Стално имам осећај да у сваком тренутку нешто може да ми се догоди, како мени тако и онима












