Fudbalerima Radničkog 1923 bod u Subotici za prekid crne serije (VIDEO)

InfoKG 22.11.2021  |  InfoKG

Rezultatskoj agoniji kragujevačkog superligaša konačno je došao kraj. “Crveni” su, pod vođstvom novog trenera Zorana Milinkovića, uspeli da osvoje jako važan bod na izuzetno teškom gostovanju subotičkom Spartaku u utakmici 17. kola Linglong Super lige Srbije, čime su okončali niz od šest uzastopnih prvenstvenih poraza – 1:1.

Centralna figura susreta na Gradskom stadionu u Subotici bio je štoper Kragujevčana Aleksa Damjanac, koji je najpre skrivio penal iz koga je domaćin došao do vođstva, da bi potom efektnim pogotkom u sudijskoj nadoknadi vremena spasao svoj tim novog poraza. Gol za spartak postigao je Srećković u 72. minutu iz jedanaesterca, a za kragujevački ekipu Damjanac u 90+3. minutu. Zoran Milinković može biti zadovoljan svojim trenerskim debijem na klupi kragujevačkog