Увек са народом Председник сатима разговарао с мештанима Горње Недељице, његов долазак изазвао одушевљење: Вучићу, сунце моје мило!
Ало 05.12.2021

Обећано, испуњено! Док су Драган Ђилас, лажни еколози и њихови батинаши правили хаос у Београду и другим градовима широм земље, председник Србије Александар Вучић посетио је јуче Горње Недељице, територију града Лознице и разговарао са свим заинтересованим грађанима са подручја 12 села јадарског краја у којима постоји највиши степен забринутости због истраживања која врши компанија Рио Тинто.
По доласку у долину Јадра он је прво посетио село Коренита и започео разговор са мештанима. Председник је одмах рекао да могу да му поставе било које питање и да, ако то ураде, неће никоме да падне круна са главе. Додао је потом и да ће за развој тог краја пуно значити гасовод који ће се изградити од Ваљева до Лознице. Председник Србије је, на путу за Горње Недељице, обишао радове на мосту на Сави код Шапца и том приликом поручио мештанима Јадра да је понео чак












