‘Ne razmišlja o povratku u srpski fudbal’: Darko Lazović rastužio Delije, evo da li postoje šanse da ponovo obuče crveno-beli dres!

Hot sport 10.05.2022  |  HotSport
‘Ne razmišlja o povratku u srpski fudbal’: Darko Lazović rastužio Delije, evo da li postoje šanse da ponovo obuče…

Darko Lazović trenutno uživa u Veroni, pa još uvek ne razmišlja o povratku u srpski fudbal.

Verona igra fenomenalno ove sezone, trenutno zauzima 9. poziciju na tabelu a srpski fudbaler Darko Lazović konstantno pruža odlične partije. U prethodnom kolu Serije A, Verona je izgubila od Milana rezultatom 3:1, a Lazović se našao u ulozi asistenta kod jedinog pogotka Verone. – Teška utakmica, pogotovo u drugom poluvremenu. Dobro smo otvorili, poveli sa 1:0, a onda smo i u prvom i u drugom poluvremenu primili gol u nezgodnom trenutku. Na neke naše greške, mada