Zastrašujući detalj iz života veljinog koljača: Prilikom pretresa stana policija pronašla šokantne dokaze
Srbija danas 13.08.2022
![Zastrašujući detalj iz života veljinog koljača: Prilikom pretresa stana policija pronašla šokantne dokaze](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Srđan Lalić (35), koji je nedavno postao svedok-okrivljeni u postupku protiv koljačke bande Veljka Belivuka, navodno je opsednut nemačkim nacističkim vođom iz Drugog svetskog rata Adolfom Hitlerom!
Lalić je godinama skupljao suvenire iz vremena takozvanog Trećeg rajha, a inspektori su mu prilikom pretresa stana našli postere i zastave sa kukastim krstovima, kao i Hitlerovu knjigu "Majn kampf" (na nemačkom "Moja borba"). Ovaj malo poznati detalj iz života svirepog ubice i IT stručnjaka Belivukovog klana izašao je na videlo nakon hapšenja pripadnika ove bande, u februaru 2021. Izvor iz istrage otkriva da su inspektori bili u šoku kad su otkrili Lalićevu